KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12532045
nr 1253 2045
Charles Sims (1873-1928), Sittande kvinna med parsol, signerad C Sims. Olja på duk, 90x70
Utrop:
6.500 kr
Såld:
6.400 kr
måndag 6 maj 2019
kl 20:01:04
6.200 kr
6.000 kr
6.200 kr (Budbetjänt)